Naše spokojené miminko

Vítáme vás na stránkách Michálka a jeho maminky

Kalendář

Statistika

Zdraví

Michálek oslavil 8. měsíc

03.12.2007

Toto letí,neustále si stěžuje máma.No asi je to pravda ještě nedávno jsem ani nevěděl,že mám nějaké ruce a nohy a už po mě chtějí abych lezl,jenže to mě se zatím ještě nechce!!!!

Posedím si,poplazím si a občas si poválím sudy,ale rodičům to prostě nestačí a pořád mě mučí do nějakého lezení.Třeba se mi to brzy povede a budu mít od nich klid:)

Mamka začala konečně vařit,no hurá už bylo na čase,stále jíst ze skleničky už mě moc nebavilo,ale musím říct,že mamka vaří moc dobře, a nebo já mám pokaždý takový hlad ,že to sním všechno.Můj "narozeninový" obídek byl úplná novinka,dostal jsem v misce něco,čemu velcí říkají maso,ale jooo asi to budu jíst,je to celkem dobrý.Prý to byl králík se zeleninou,to by bylo kdyby mi k tomu dali hranolky:)

Už mi dali i chleba,nejspíš aby měli chvilku klid,asi mi rostou konečně zuby,jsem mrzutý,ale patka od chleba mě moc baví,sice se asi moc nenajím,ale zabaví mě to.

Řekl jsem své první slovo"TATA" a vím dokonce komu patří,tomu vousatému pánovi co si semnou hraje,koupe mě a říká "jsem tvůj táta" já už mu to občas také řeknu,když mám zrovinka náladu na pokec a nebo něco od něj chci,aby mě pochoval nebo si mě všímal.Jsem hodně užvatlaný ,říkám různé slabiky bababababa,papapapa,jeeeeeeeee,hmmmmmmm,takže to rodičům dalo trošku zabrat než přišli na to,že říkám jasně stručně a výstižně TATA.

Když jdu spinkat udělám rodičům pápá ,stejně teď jako vám všem mávám, po Vánocích zase pápá Michálek V.W.

Posledni komentare
24.01.2013 06:32:51: Puzzled over which company to choose for buying resume? Go to prime-resume.com (prime-resume.com) to...
18.01.2013 16:53:25: Want to try yourself in academic papers writing? Learn basic techniques of academic writing and rese...
15.06.2012 20:30:07: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni fondy české spořitelny
13.05.2012 15:17:57: penzijní fondy www.penzijni-pripojisteni-info.cz
 
Stránky jsou pro naší rodinu a maminky,které si své mateřství užívají jako já